Gala Bülten

10 bin TL peşinatla daire alma imkânı

26 Kasım 2018
10 bin TL peşinatla daire alma imkânı

Uzun yıllardır Ankara’da gayrimenkul sektöründe başarılı çalışmalarla ve projelerle isminden bahsettiren Kızıltoprak Gayrimenkul, 2018 yılını ülkesine inanarak yatırım yılı ilan etti

SEFERBERLIK ilanı ile 11 ay gibi kısa sürede Gala Batıkent projesinde yüzde 80 seviyeye ulaşmış olan firma dev kampanya başlattı. Gala Batıkent Proje Müdürü Nalan Başarı, Ankara'nın en merkezi bölgelerinden biri olan Batıkent'te inşası tamamlanmak üzere olan Gala Batıkent'in her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunduğunu belirtti. Başarı, çok kısa süreliğine başlattıkları dev kampanyadan söz etti. Başarı, "Günümüzde araba sahibi olmak için bile on bin lira peşinat yetmiyor. Gala Batıkent'te kısa süreliğine gerçekleştirdiğimiz "10 bin TL peşin, daire senin" kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyen herkesi hayallerine kavuşturuyoruz. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Gala Batıkent, Ergazi Mahallesi'nde yer alıyor" dedi.

YÜZDE SIFIR KDV

Kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, donanımlı fitness salonu, masa tenisi, bilardo, hobi atölyesi, toplantı salonu, amfi tiyatro, cep sinema salonu, bisiklet ve kaykay parkuru, yürüyüş ve koşu yolları, çocuk oyun parkı ve çok daha fazlasının bulunduğu Gala Batıkent'te 17 blok bulunuyor. Batıkent'in kalbinde adeta yeni bir semt oluşturan Gala Batıkent'te toplam bin 675 daire bulunuyor. Dairelerin 461 tanesi 2+1, bin 214 tanesi de 1+1 şeklinde tasarlandı. Dairelerin yanı sıra 34 adet ticari alana sahip olan projemizde ev sahipleri, site içerisinden çıkmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilecek. "Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Gala Batıkent'te yüzde sıfır KDV oranı ve uygun ödeme seçenekleriyle Ankaralıların cebini rahatlatıyor, onları yeni evlerine bir adım daha yaklaştırıyoruz" diye konuşan Nalan Başarı, enflasyonla mücadele etmek adına başlattıkları kampanyadan herkesin yararlanması gerektiğini söyledi.

https://www.sabah.com.tr/ankara-baskent/2018/11/26/10-bin-tl-pesinatla-daire-alma-imkni