Gala Bülten

Gala Batıkent proje incelemesi

26 Kasım 2018

Gala Batıkent İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor


Gala Batıkent Hakkında

2014 yılında kurulan Kızıltoprak Gayrimenkul şirketi Ankara’nın İnönü Mahallesinde inşa ettiği Gala Batıkent isimli yeni projesini bitirmek üzere. 2019’da teslim edilecek Gala Batıkent’ten metroya 15 dk’da, en yakın AVM’ye 4 dk’da, hastaneye 3 dk’da ulaşılabileceği için çok iyi ve rahat bir yaşam merkezi yorumunu yapabiliriz.

Gala Batıkent özellikleri


Projenin sosyal alanlarında çocuklarınızın oynayabilmeleri ve gezebilmeleri için büyük çocuk oyun parkı ve botanik parkı var. Mutlu bir çocukluğun mutlu bir dünya yaratacağına inanan proje, çocuk özgürlüğünün ve enerjisinin tüm gereklerine cevap veriyor.
Süs havuzları, kamelyalar, kaykay ve bisiklet parkuru ile yemyeşil bahçeleri alabildiğine çocukların emrine amade. Aynı zamanda da projenin sizi rahatlatabilecek kapalı havuzu ve spa merkezi, formunuzu korumak için güzel fitness, pilates ve jimnastik salonları da var.
Rahat yaşayabilmeniz için yaşam merkezinde kafe, restoran ve alışveriş mekanları, kapalı ve açık otoparkı da olacak. Masa tenisi, bilardo, mini golf sahaları’yla eğlenme şansınız da var. Konut özellikleri olarak akıllı ev sistemleri gösterilebilir. Üstelik 7/24 güvenlik sistemi sizi ve ailenizi koruyacaktır.

https://www.hurriyetemlak.com/emlak-yasam/gala-batikent-proje-incelemesi/