Gala Batıkent Bilgi Formu
Gala Batıkent Bilgi Formu
x

Formu Hemen Doldurun, Fırsatı Kaçırmayın!

Gala Bülten

10 bin TL peşinatla daire alma imkânı

Uzun yıllardır Ankara’da gayrimenkul sektöründe başarılı çalışmalarla ve projelerle isminden bahsettiren Kızıltoprak Gayrimenkul, 2018 yılını ülkesine inanarak yatırım yılı ilan etti

Devamı

2014 yılında kurulan Kızıltoprak Gayrimenkul şirketi Ankara’nın İnönü Mahallesinde inşa ettiği Gala Batıkent isimli yeni projesini bitirmek üzere. 2019’da teslim edilecek Gala Batıkent’ten metroya 15 dk’da, en yakın AVM’ye 4 dk’da, hastaneye 3 dk’da ulaşılabileceği için çok iyi ve rahat bir yaşam merkezi yorumunu yapabiliriz.

Devamı
Gala Batıkent Mangal Şenliğine Davetlisiniz

Ankara Batıkent’in önemli lokasyonunda yer alan Gala Batıkent bu bahar sizi ev sahibi yapıyor. Avantajlı fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz Gala Batıkent mangal şenliğine 6 Mayıs Pazar günü davetlisiniz.

Devamı
Satış Müdürümüz Sn.Nalan Başarı’nın bugünkü Star Gazetesine verdiği röpörtaj

Basında biz #GalaBatikent Satış Müdürümüz Sn.Nalan Başarı’nın bugünkü Star Gazetesine verdiği röpörtaj. #BasındaGala #GalayaDavetlisiniz.

Devamı

Batıkent Ergazi’de yükselen 1675 daire ışıltısıyla yaşamı aydınlatmaya hazırlanıyor. Projemizin inşaatı büyük emek ve özveriyle harmanlanmış çalışma temposu ile titizlikle ilerliyor. Hayallerinizi gururla inşa etmeye devam ediyoruz. Bizler Gala Batıkent olarak, mutluluğun mimarı olmak için yola çıktık. Sizler de mutluluğun Galasina davetlisiniz.

Devamı