4 mevsim halı yolluk

★★★★☆

Sizin için harika bir teklifimiz var! Bu ne mi? 4 Mevsim Halı Yolluk seçeneklerinde mega teklif! Uzman incelemelerimiz sayesinde aradığınız 4 Mevsim Halı Yolluk seçenekleri arasında karar verip en iyi olanı satın alabilirsiniz.

Senin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 4 mevsim halı yolluk?

Sert kabuğu sayesinde 4 mevsim halı yolluk içeriğini en iyi şekilde korur ve herkese göre belirleyici avantaj sağlar. Çalkantılı yolculuklarda bile altına ve üzerine gitmemesi için, ayırma plakası, file bölmesi ve çapraz astar kemeri, en iyi organizasyonu ve optimum düzeni sağlar

Çanta, güvenlik kontrolünde kalan el bagajından ayrı olarak incelenir. Çanta daha sonra uçakta alınabilir. Ulaştırma Güvenliği İdaresi'nin (TSA) web sitesinde, Amerikan uçuş güvenliği düzenlemeleri hakkında çeşitli dillerde bilgi formları bulunmaktadır. Broşürü Almanca olarak PDF dosyası olarak da bulacaksınız.

Optimal sigorta kapsamı verilir, sigorta zarara karşı ise, Bir taşıyıcının veya konaklama şirketinin veya bagaj deposunun gözaltında ve hırsızlığa karşı kalan seyahat süresi boyunca imha veya hasar, Soygun, yırtıcı gasp, Üçüncü tarafların cesareti veya kötülüğü (mülke kasıtlı hasar) Kaybetmek (yalan söylemiyorum, Bırakın ya da asın) Ulaşım kazaları, Sigortalı kişileri içeren kazalar, Binaların dışındaki temel hasar, mücbir sebep, yağmur ve kar da dahil olmak üzere yanlış hareket eden su, Fırtına, Selamlamak, Ateş, Yıldırım çarpması, Patlama ve patlama var.

GPS izleme: Kayıp veya hırsızlık durumunda GPS izleme fonksiyonlu bir 4 mevsim halı yolluk bulunabilir. Bir akıllı telefon uygulaması kullanarak belirli bir mesafe ayarlamak genellikle mümkündür. Akıllı telefondan ilgili mesafenin ötesinde ise, bir uyarı mesajı verilir.

Sırt çantasının bir başka avantajı, omurga boyunca ergonomik şekilli iki sırt yastığı ve özellikle geniş omuz askıları ile garanti edilen son derece yüksek kullanım konforudur. İki kayış, vücuda rahatça uyum sağlayan ve böylece yüksek yükler altında uzun süre giyilmesini sağlayan özel nefes alabilen köpükten yapılmıştır.

ABS, polikarbonat ve yeni CURV günümüzde kullanılan malzemeler arasındadır. Malzemeler sağlam ve kararlıdır, ancak özellikle hava yoluyla seyahat ederken avantajlar sunan oldukça düşük bir ağırlığa sahiptir.

Ek bölmeler genellikle siparişi kolaylaştıran 4 mevsim halı yolluk bağlanır. İçeriği biraz sıkıştırabilirsiniz ve LÄSSIG'in fermuarı hala kapanır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku