40x40 kırlent kılıfı

★★★★☆

Sizin için harika bir teklifimiz var! Bu ne mi? 40x40 Kırlent Kılıfı seçeneklerinde mega teklif! Uzman incelemelerimiz sayesinde aradığınız 40x40 Kırlent Kılıfı seçenekleri arasında karar verip en iyi olanı satın alabilirsiniz.

Senin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 40x40 kırlent kılıfı?

Bagaja ait üç 40x40 kırlent kılıfı setidir. Modeller böylece düşük ağırlıkları, ancak yine de yüksek kaliteleri ile etkileyicidir. Özellikle uçaktaki veya bu modellerde zorlu günlük yaşam için böyle yapılır.

Bununla birlikte, bu noktada pirinç sırt çantalarının alan açısından sadece sınırlı bir ölçüde önerildiği belirtilmelidir. Ancak, sadece hafta sonu seyahat ediyorsanız, iyi bir seyahat sırt çantası ile donatılmıştır.

İklim düzenleyen sırt dolgusunun yanı sıra göğüs ve kalça kemeri, el bagajının taşınmasını mümkün olduğunca rahat hale getirmek için idealdir. Yastıklı bir iç cep, dizüstü bilgisayarın kabine kolayca taşınmasını sağlar ve SLR kamera da içinde korumalı bir yer bulur.

Tüm 40x40 kırlent kılıfı bagaj ağları; Ön ve arkaya katlanabilir ve tamamen çıkarılabilir kapak; sabit tel halat kapağı eğik tutar; Macera kaskı üst kasaya sığar; Test bagajı iyi istiflenebilir; Gözlerin yıkanması; son derece dayanıklı

Aynı zamanda bir TSA kilidi olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. TSA kaleleri, havaalanı güvenliği ile yıkıcı olmayan bir şekilde açılabilen kalelerdir. Diğer kilit türlerine artık izin verilmiyor.

Aşağıdaki videoda Samsonite S Cure Spinner biraz daha hassas bir şekilde gösteriliyor. Bu, oranlar konusunda daha iyi bir izlenim edinmenizi sağlar.

Çevrimiçi alışveriş her zaman bir güven meselesidir - sonuçta, yüksek kaliteli 40x40 kırlent kılıfı ve seyahat çantaları tamamen parayla ilgilidir. ana sayfada şartlar ve koşulları sunarak diğerleri arasında güven yaratır. Güvenilir bir mağaza olarak sertifikalandırma da kanıtlanabilir. Web sitesinin tamamı SSL kullanılarak da şifrelenir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku