5 metrekare duvar kağıdı

★★★★☆

Hala hangi 5 metrekare duvar kağıdı alacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin. İşi uzmanlara bırakın, akıllıca seçim yapabilmeniz ve 5 metrekare duvar kağıdı en ucuz fiyata alabilmeniz için size en iyi kişisel ilgi ile yardımcı olalım.

Senin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 5 metrekare duvar kağıdı?

Polipropilenden yapılmış malzeme aynı anda hafif ve sağlamdır ve entegre TSA numara kilidi ile birlikte seyahat aletlerinizin optimum şekilde korunmasını sağlar. Tatilde biraz fazla yaptıysanız, ekstra mallar 5 metrekare duvar kağıdı genişletme fonksiyonu tarafından harika bir şekilde karşılanabilir.

Dışa yolculukta düşük bir ağırlığa dikkat edin ve genişleme eklemini eve dönerken mutfak eşyaları ve yeni kıyafetler için yeterli alana sahip olmak için henüz kullanmayın.

Düşük fiyata büyük bir el bagaj sırt çantası. Ayrı dizüstü bilgisayar bölmesi, sabit malzeme ve uygun işçilik, uçuş kasasını güvenilir ve dayanıklı bir seyahat arkadaşı yapar. Bunun için bir başparmağımız var!

Tüm 5 metrekare duvar kağıdı bagaj ağları; Ön ve arkaya katlanabilir ve tamamen çıkarılabilir kapak; sabit tel halat kapağı eğik tutar; Macera kaskı üst kasaya sığar; Test bagajı iyi istiflenebilir; Gözlerin yıkanması; son derece dayanıklı

Alt kabuk serttir ve ayrıca dış köşelerde takviye edilmiştir. Fermuarlar oldukça kalındır ve çok sağlam bir izlenim bırakır. Takviyeli ve değiştirilebilir üretan rulolar torbanın yüksek dayanıklılığını vaat eder. Tabii ki, seyahat çantası su iticidir.

Dışarıda üç cep var, özellikle düz nesneler burada bir yer buluyor. İçeride, iki çanta tekrar ve yükü güvenli bir şekilde sabitlemek için bir çapraz kemer sunulmaktadır.

Samsonite Firelite, dalga optiği ve metalik parlaklıkta sert bir CUVR kabuğundan oluşur. Teleskopik sap ve 5 metrekare duvar kağıdı yardımıyla, engebeli arazide bile kolayca çekilebilir. Ağır bagaj, yastıklı kulplarda iyi yüklü bir şekilde de taşınabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku