70x140 havlu toptan

★★★★☆

Sizin için harika bir teklifimiz var! Bu ne mi? 70x140 Havlu Toptan seçeneklerinde mega teklif! Uzman incelemelerimiz sayesinde aradığınız 70x140 Havlu Toptan seçenekleri arasında karar verip en iyi olanı satın alabilirsiniz.

Senin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 70x140 havlu toptan?

Amazon'daki 70x140 havlu toptan, mevcut birçok modele kapsamlı bir genel bakış sunar. En çok satan ve alıcılar arasında çok popüler olan listelenmiştir.

Metin önerisi: Bu web sitesinde bir hesabınız varsa veya yorum yazdıysanız, bize verdiğiniz tüm veriler de dahil olmak üzere kişisel verilerinizin bizden dışa aktarılmasını isteyebilirsiniz. Hakkınızda sakladığımız tüm kişisel verilerin silinmesini de isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlikle ilgili ihtiyaçlar nedeniyle tutmamız gereken verileri içermez.

Sigortalı kişinin ciddi zarar gördüğü veya nakliye araçlarının zarar gördüğü kazalardan kaybolan, imha edilen veya hasar gören sigortalı ürünler için sigorta teminatı bulunmaktadır.

Dikkat: Araştırmalar sırasında, iki 70x140 havlu toptan ve bir seyahat çantasında aşırı miktarda kirletici vardı ve bu nedenle kusurlu olduğu düşünülüyor. Stratic, Titan Nonstop ve Thule modelleri etkilendi. Stiftung Warentest'e göre, polisiklik aromatik hidrokarbonlar (PAH) grubundaki kirleticiler bazen kansere neden olabilir. Kulplardan biri de doğurganlığı etkileyebilecek ftalat plastikleştirici DEHP'yi içerir. Bunlarla, kulplarla cilt temasından kaçınılmalıdır - bu nedenle normal kullanım için uygun değildir.

Hassas nesneleri iyi korumak için çıkarılabilir bir ıslak bölme kullanıldı. Ayrıca küçük bir fermuarlı cep ve bir kapak bölmesi vardır. Yük, ayrı ayrı ayarlanabilen basit bir çapraz kayışla sabitlenir.

Çünkü entegre ara kat, ek depolama alanının bulunduğu birkaç ek bölmeye sahiptir. Tabii ki, bu aynı zamanda gömlek ve takımların kırışıklık olmadan hedefe taşınmasını sağlar.

Bu 70x140 havlu toptan gerekli güvenliği sağlayan bir TSA kilidi de entegre edilmiştir. Bir havaalanında gümrük kontrolü olması durumunda, maalesef bu kilidi güvence altına almak için kullanırsanız yetkililerin sizi kırmasını beklemeniz gerekecektir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku