Abc uyku seti 70x130

★★★★☆

Sizin için harika bir teklifimiz var! Bu ne mi? Abc Uyku Seti 70x130 seçeneklerinde mega teklif! Uzman incelemelerimiz sayesinde aradığınız Abc Uyku Seti 70x130 seçenekleri arasında karar verip en iyi olanı satın alabilirsiniz.

Senin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Abc uyku seti 70x130?

Sert kabuğu sayesinde abc uyku seti 70x130 içeriğini en iyi şekilde korur ve herkese göre belirleyici avantaj sağlar. Çalkantılı yolculuklarda bile altına ve üzerine gitmemesi için, ayırma plakası, file bölmesi ve çapraz astar kemeri, en iyi organizasyonu ve optimum düzeni sağlar

Malzeme hoş yumuşaktır ve sentetiklerden yapılmıştır. Normal bir Eastpak sırt çantasından bildiğinizle aynı malzemedir. Ancak, çok daha kalındır.

Polipropilenden yapılmış bir ana gövdeye sahiptir. Malzeme inanılmaz derecede hafif. Birkaç şeridin işlenmesi sayesinde güç kaybolmaz. Havaalanında check-in söz konusu olduğunda düşük ağırlık gerçek bir avantajdır.

Her abc uyku seti 70x130 tüm seyahatler için uygun değildir. Bir bagaj parçasının boyutu, bagaj miktarına göre seçilmelidir, bu da seyahatin süresine bağlıdır. Bununla birlikte, ulaşım araçlarını dikkate almak önemlidir. Birçok havayolu sadece belirli boyutlarla kabul eder. Yeterli depolama alanı olması koşuluyla, bir bagaj parçasının boyutları trenlerde, arabalarda ve otobüslerde önemli değildir. Birisinin belirli bir yolculuk süresi için ne kadar bagaja ihtiyacı olduğu kişiden kişiye değişir. Aşağıdaki tabloda, hangi seyahat süresi için uygun olduğuna dair genel bir genel bakış gösterilmektedir:

Verage V-Light'ın diğer özellikleri, kolay taşıma için tutma kolları, fermuarda TSA güvenlik kilidi ve kauçuklu, değiştirilebilir döndürücü rulolarıdır. Bagaj parçasının nazikçe taşınması için doğrudan şeffaf, su geçirmez bir koruyucu kapak da sipariş edilebilir.

Seyahat çantaları çok elastiktir. Bagaj parçasının her açısı kullanılabilir, çünkü içine dikme veya braket takılmaz. Tekstil kumaşı hafifçe yol alır ve ambalajından çıkarıldığında çok az yer kaplar. Çeşitli iç ve dış cepler ek depolama alanı sunar. İsteğe bağlı olarak monte edilen silindirler ve teleskopik sap, taşıma sırasında esneklik sağlar. Seyahat çantaları darbelere karşı iyi korunmaz. Konforlu bir omuz askısı ile kolayca giyilebildiğinden, kısa mesafeler veya engebeli arazi için uygundurlar.

Her Saksafon abc uyku seti 70x130 gibi, leopar desen varyantı iç kısımda bir ayırma plakası ile donatılmıştır. Çapraz bağ gerginliği kemeri, eşyalarınızın bölgeden kaymamasını sağlar. Pratik örgü bölmesi de temel ekipmanın bir parçasıdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku