Açık gri yastık kılıfı

★★★★☆

Sizin için harika bir teklifimiz var! Bu ne mi? Açık Gri Yastık Kılıfı seçeneklerinde mega teklif! Uzman incelemelerimiz sayesinde aradığınız Açık Gri Yastık Kılıfı seçenekleri arasında karar verip en iyi olanı satın alabilirsiniz.

Senin için mükemmel

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Açık gri yastık kılıfı?

Eşyalarınızın hedefinize güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşması için açık gri yastık kılıfı ilgili bir kilidi olması veya. Kilitleme sistemine sahip olun. Delsey bu konuda iyi donanımlıdır.

Kabin arabasının alt tarafındaki köşeler de plastik kenarlarla donatılmıştır. Tabii ki, bu biraz daha tampon olsa bile malzemeyi de korur.

TEKERLEKLİ ve UZUN serisi için mevcuttur. Takviyeli metal asma kilit delikleri, ekipmanınızı güvenle taşıyabilmeniz için sabitlemenizi sağlar. NANUK asma kilitleri de mevcuttur. TSA onaylı, bu sert kabuklu asma kilitler sık el ilanları için mükemmel bir aksesuardır.

NANUK yenilikçi işlevlerle doludur. Tüm modeller menteşeye dökülen entegre kapak kilitlerine sahiptir, bu da açık gri yastık kılıfı açık tutmanız gerektiğinde açık tutar. Artık sıkışmış parmak yok.

AB, ABD ve dünyadaki çoğu ülkede, uçuş bagajı uçağa yüklenmeden önce güvenlik açısından kontrol edilir. Terörle mücadele deneyimine dayanarak, bunun için çıkarılan düzenlemeler çok karmaşık bir şekilde tasarlanmıştır ve artık yolcuların anlaması kolay değildir.

İç mekan kelebek kemerler ve iki fermuarlı cep ile ikna ediyor. Fermuarlı ve takım elbise tutuculu üst bölme tamamen astarlıdır. Şeffaf bir fermuarlı cep de vardır (sıvıların taşınması için).

Coolife hala nispeten genç bir açık gri yastık kılıfı, her iki pirinç arabası üzerinde yumuşak bir kabuk sunuyor. Coolife, hem küçük arabaları hem de kısa molalar için orta boy arabaları ve kapsamlı tatiller için büyük arabaları içerir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku